Kariyer

Moroğlu Arseven Staj Buluşmaları

Moroğlu Arseven Staj Buluşmaları

2018-2019 döneminde aramıza katılacak olan stajyer adayları ile Moroğlu Arseven, Eski Garaj’da 28, 29 ve 30 Mart tarihlerinde buluşacağız.

2108-2019 staj döneminde bizimle olmak isteyen stajyer adaylarının Moroğlu Arseven ve staj süreci hakkında bilgilendirilmesi amacıyla, bu sene de toplu buluşmalar planlanmış olup, stajyer adaylarının başvuruları da bu buluşmalarda seri şekilde ve şahsen alınacaktır.

Sağlıklı bir değerlendirme ihtiyacı, genç arkadaşlarımızın artan değerli ilgileri, bizi ön değerlendirme yapmaya mecbur kılmaktadır. Bu nedenle ilk adımda müstakbel meslektaşımız stajyer adaylarının 19 Mart 2018 tarihinden önce CV’leriyle ik@morogluarseven.com adresine başvurmaları gerekli ve yeterlidir. Büroda yapılacak staj tanıtım toplantılarına ise ön değerlendirme sonucu davet edilen adayların katılımı rica edilecektir.

Moroğlu Arseven Avukatlık Ortaklığı

Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi, kısa bir giriş yazısı ekinde ik@morogluarseven.com e-posta adresine gönderiniz ya da daha fazla bilgi için 0 212 377 4700 no’lu telefonu arayınız.