Kariyer

Avukat ve idari kadorumuz için yapacağınız başvuruları her zaman değerlendirmekteyiz. Moroğlu Arseven olarak mesleki ve  kişisel gelişime açık bireyleri istihdam etmekteyiz. Ayrıca kadromuzun gelişimini her aşamada destekleyen bir ortam yaratmaya önem vermekteyiz. Moroğlu Arseven eğitime yatırım yapmayı önemsemektedir.

Büromuzda çalışmak avukatların gerek farklı ölçeklerdeki hukuki işlemlerde, gerekse ihtilaf çözüm süreçlerinde becerilerini kullanmalarını sağlamaktadır. Karmaşık ve önemli konularda bize güvenen müvekkillerimizle olan güçlü ilişkilerimiz, avukatların mesleki gelişimlerine hız katmaktadır. Mesleki gelişimlerini destekleyebilmek için avukatlarımızın akademik çalışmalar yanında mesleki ve sosyal faaliyetler ile mesleki birlik ve konferanslara katılımları teşvik edilmektedir.

Mükemmel takım oyuncusu olan, dikkatli ve detay odaklı, çok iyi derecede yazılı ve sözlü Türkçe ve İngilizce iletişim becerilerine sahip olan ve yeni kavramları öğrenmeye açık olan meslektaş ve meslektaş adaylarını her zaman aramaktayız. Açık pozisyonlar için lütfen iş ilanlarımızı takip ediniz.

Başvurmak için lütfen özgeçmişinizi, kısa bir giriş yazısı ekinde ik@morogluarseven.com e-posta adresine gönderiniz ya da daha fazla bilgi için 0 212 377 4700 no’lu telefonu arayınız.

İŞ İLANLARI:
 • Corporate Lawyer

  Moroğlu Arseven wishes to hire a corporate lawyer with 1-3 years experience.

  > Detaylı Bilgi
 • Moroğlu Arseven Staj Buluşmaları

  2017-2018 döneminde aramıza katılacak olan stajyer adayları ile Moroğlu Arseven, Eski Garaj’da 23, 24, 30 ve 31 Mart tarihlerinde buluşacağız.

  > Detaylı Bilgi
 • Trademark and Patent Agent

  Moroğlu Arseven wishes to hire a Trademark and Patent Agent with 2-3 years’ experience.

  > Detaylı Bilgi