Moroğlu Arseven olarak, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’ne taşındığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Nişantaşı’ndaki yeni ofisimiz, bize uzun süredir ev sahipliği yapan Odakule’den ayrılmamız ile başlayan ve Şubat 2016’dan beri süregelen ofis değişikliği sürecinin son aşamasını oluşturuyor. Nişantaşı bölgesi, ilk yerleşimin 1850’lerde başlamasından itibaren sürekli olarak gelişmiş olup, uzun süredir İstanbul’da modern hayatın dönüşümünün sembolü olarak kabul görmektedir.

Taşınma ile birlikte ofis alanımız iki katından daha fazla artmış ve 2,000m2’yi aşan bir büyüklüğe ulaşmıştır. Bu genişleme sürdürülebilir büyüme ve ekibimize sağladığımız imkânları artırma yaklaşımımızın bir yansımasıdır. ERA Mimarlık’tan Ali Hızıroğlu tarafından tasarlanan ve Oğuz Bayazıt Mimarlık tarafından inşa edilen altı kata yayılan yeni ofisimiz, modern ve yarı açık planda tasarlanan çalışma alanları, çok amaçlı büyük toplantı odaları ile serbest alanları bir arada barındırmaktadır.

Yeni ofisimiz, Moroğlu Arseven’in büyüme ve gelişmesinin devamlılığına ilişkin inancımız ve ekibimiz ile müvekkillerimiz için güzel, verimli ve enerjik bir çalışma ortamı yaratma hususundaki kararlılığımızın yansımasıdır. Sizleri yeni ofisimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Taşınma ile adresimiz Abdi İpekçi Caddesi 19-1, Nişantaşı 34367, İstanbul, Türkiye olarak değişmiştir. Adres değişikliği dışında, iletişim detaylarımızda herhangi bir değişiklik meydana gelmemiştir.

Yeni ofisimize erişim konusunda sorularınız için bize info@morogluarseven.com e-posta adresinden veya  212-377-4700 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.